معرفی شرکت

about1شرکت عایق گیتی بام در تاریخ ۱۳۸۲/۰۳/۱۰ تحت شماره ۵۲۲ و سهامی خاص در اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دلیجان با موضوع تولید، توزیع و بسته‌بندی انواع عایق رطوبتی (ایزوگام) و مشتقات آن، تهیه و واردات مواد اولیه، صادرات محصولات شرکت و ساخت ماشین آلات خط تولید عایق رطوبتی به ثبت رسیده است.
با راه‌اندازی و دستیابی به انجام عملیات تولید انبوه در سه شیفت کاری، شرکت موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری ۱۰۲/۱۲۹۸۶ در تاریخ ۱۳۸۲/۰۹/۰۸ با ظرفیت سالانه ۲/۲۵۰/۰۰۰ متر مربع گردید.

تلاش و کوشش مدیران و عوامل اجرایی در بالا بردن کیفیت محصول و رضایت مصرف کنندگان از ویژگی‌های بارز این مجموعه تولیدی به شمار می‌آید. شایان ذکر است شرکت گیتی بام دارای نشان استاندارد ایران برای عایق رطوبتی بام دو لایه نوع BPP می‌باشد.

about2

ایزوگام گیتی بام از دو لایه تقویت کننده، شامل تیشوی نبافته با نخ شیشه و پلی استر (نوع سوزنی) و آمیزه‌ای از قیرهای اصلاح شده پلیمرها – قیرهای پالایشی (قیر ۷۰*۶۰) و دیگر مواد افزودنی – در دو نوع فویلدار و ساده (پودری) به صورت رول‌هایی به وزن ۴۱ کیلوگرم و طول ۱۰ متر و عرض ۱ متر بسته بندی و در سراسر کشور توزیع می‌گردد.